Hakkımızda

10Yıllık Tecrübe

Hakkımızda

MALCO PRODUCTS INC., 1953 yılında OHAIO Eyaletinin Akron şehrinde 68 kişi ile ilk endüstriyel kimyasal üretimine başlayan ve bugün 350’den fazla çalışanı ile 3 fabrikada otomotiv ve temizlik sektörüne hizmet veren Amerika’nın en köklü firmalarından birisidir. Kendi markalarına yaptığı üretimine ek olarak, S.C.JOHNSON , PROCTER & GAMBLE ve SHELL gibi dünyanın önde gelen büyük şirketlerinede aynı zamanda fason (Contract Manufacturing) ürün tedariği sağlamaktadır.
 

Günümüzde Malco, 55 ülkeye yapmış olduğu ihracatı ve 400 milyon dolara yaklaşan yıllık cirosu ile pazardaki gücünü her gün arttırarak, , piyasaların ihtiyacına cevap veren bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Tamamı profesyonellerden oluşan deneyimli ARGE kadrosu, ürünleri geliştirmek ve müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımak için gece gündüz büyük bir efor ile çalışmaktadır.            

 

RM Dış Ticaret, yıllardan beri otomotiv sektörünün çeşitli dallarında faaliyet gösteren firmamız, 12 yılı aşkın bir süredir, Malco ve Presta’nın Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır. Bu geçen zaman sürecinde, büyük gayretler harcayarak sınırlarımızı genişlettik ve Markamızı yalnızca burada değil Tüm Türki Cumhuriyetlerde ve Komşu Ülkelerde bilinir hale getirdik. Amacımız, öncelikli olarak ürün satmaktan ziyade,  kullanıcıların ihtiyacına cevap verebilecek, zaman ve ekonomik anlamda kendilerine kazanç sağlayacak bir çeşitlilik oluşturmaktır. Bu anlamda, bölgede faaliyet gösteren teknik personelimiz, sanayiden servise tüm kullanıcıları ziyaret ederek kendilerinin bir çözüm ortağı olmak için emek harcamaktadır.