neler yapıyoruz

Aracınız için Profesyonel
Bakım Ürünleri

Dış Bakım

Dış Bakım

BOYA BAKIM VE RESTORASYON ÜRÜNLERİ

İç Bakım

İç Bakım

DÖŞEME, KOLTUK ve DERİ BAKIM ÜRÜNLERİ

Aksesuarlar

Aksesuarlar

APARATLAR

Formu Doldurun

Bilgi Alın

Bizimle İletişime Geçin

Ürün ve Hizmetlerimiz
Hakkında Bilgi Alın

Blog & Haberler

Güncel Bilgiler
Firmamızdan Haberler

1953 yılında, OHAIO Eyaletinin Akron şehrinde 68 çalışanı ile ilk endüstriyel kimyasal üretimine başlayan MALCO PRODUCTS INC., bugün 350’yi aşan personeli ve 3 fabrikada yaptığı üretim ile otomotiv ve temizlik sektörüne öncülük eden Amerika’nın en köklü firmalarından birisi haline gelmiştir. Tamamı profesyonellerden oluşan deneyimli ARGE kadrosu, ürünleri geliştirmek, müşterimemnuniyetini en üst seviyeye taşımak ve son kullanıcının ihtiyaçlarını karşılamak adına gece gündüz büyük bir efor ile çalışmaktadır. Bu doğrultuda, gün geçtikçe çeşitlenen Malco ürünleri her geçen gün pazardaki payını bir üst seviyeye çıkararak, piyasanın en aranılan ürünler kategorisindeki yerini almıştır.

Malco Şirketinin Gelişimi

Başlangıçta oldukça az bir çalışan ve volume ile pazara giren Malco, bugün üretim kapasitesi ve bünyesinde görev alan personellerin sayısını katlayarak 55 ülkeye ihracat yapan dev bir firma haline gelmiştir. Bu gelişim ve büyüme sürecinde, AR-GE desteğini arkasına alan Malco şirketi, kullanıcılara her gün, en verimli ve ihtiyacı en iyi karşılayacak ürün yelpazesini sunmak için durmaksızın çalışmaya devam etmektedir.

RM Dış Ticaret Faaliyetleri

RM dış ticaret ailesi olarak, uzun yıllardır, otomotiv sektörünün çeşitli alanlarında görev alan firmamız, 12 yılı aşkın bir süredir de Malco ve Presta’nın Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır.Faaliyet göstermeye başladığımız günden, bu yana, mola vermeden çok çalışarak, müşterilerimize daha iyi bir hizmet vermek için çaba sarf ettik. Bununla beraber, sadece kendi Ülkemizde değil, tüm komşu Ülkelerde de markamızı en iyi şekilde temsil etmek için inanılmaz bir güç harcadık ve harcamaya devam ediyoruz.Yer aldığımız otomotiv ürünleri sektöründe en önemli amacımız, sizlere daha fazla ürün satmaktan ziyade, sizlere ihtiyaç duyduğunuz ürünleri ulaştırabilmektir. Bununla beraber, en büyük amacımız,son kullanıcı ile köprü kurarak, işleri kolaylaştıracak, doğru ürün gamı ile birlikte kendilerine bir çözüm ortağı olmaktır.

Malco Ürün Çeşitlilikleri

Malco ürünleri otomotiv sektöründe en çok tercih edilen ve kullanılan ürünlerin başında gelmektedir.Dünya çapında bir popülerliğe sahip olan bu ürünler, kaliteleri ile öne çıkmaktadır. Araç bakım ürünleri ve çok daha fazlasını arayanlar için, bu ürün kategorilerimizden bahsedebiliriz.

Ürün kategorilerimiz:

Dış Bakım Ürünleri

Dış bakım ürünleri kategorimizde, boya yüzeylerinin güzelleştirilmesi, çeşitli nedenlerle oluşan çiziklerin giderilmesi ve daha pürüzsüz-parlak olması için gerekli olan ürünlerin tamamıdır. Araç pasta uygulamasında, her adım için kullanılan ürünlerin tamamı, son derece önemlidir ve kalitesi belli olmayan malzemelerle yapılan işlemler, boya yüzeyine, geri dönülemeyecek hasarlar bırakabilir.Yılların birikimi ve tecrübesi ile Malco, burada devreye girerek ihtiyaç duyulan tüm ürünlere cevap verebilecek bir çeşitliliğe sahiptir. Sıcaklıktan, soğukluğa hatta nem oranına kadar hava şartları daha göz önünde bulundurularak bir kalite zinciri yaratılmıştır.

İç Bakım Ürünleri

İç bakım ürünleri kategorimizde, aracınızın içinin temizlenmesi ve aynı zamanda korunması için gerekli olan ürünler yer alır. Yapılacak bu işlemlerde, döşemelerin hasar, plastik ve alüminyum gibi aksamların zarar görmemesi en dikkat edilmesi gereken hususların başında gelmektedir.Laboratuvarlarında yüzlerce testten geçmiş Malco ürünleri, sizlere bu konuda yardımcı olmaktadır.Araç temizleme ürünleri için bu kategorimizi ziyaret etmeniz gerekir.

Amatör Bakım Ürünleri

Amatör bakım ürünleri, profesyonel olmayan kullanıcıların, kendi başlarına kolaylıkla uygulayabileceği ürün grubudur. Kullanımı kolay, neticesi mükemmel olan niteliklere sahiptir.

Jant-Lastik ve Vinli Bakım Ürünleri

Jant-lastik ve vinil koruma kategorisi içinde, adında da anlaşılacağı üzere jant, lastik ve motorun bakımı, temizliği ve korunması için uygun ürünler yer alır.

Motor Bakım

Motor bakım kategorisinde, aracınızın motorunu temizlemek, korumak ve bakımını sağlamak için gerekli olan ürünler yer alır.

Aksesuar

Bu kategoride pasta cila uygulamaları ve iç temizliği için gerekli olan keçe, sünger, temizlemefırçaları, bezler, kauçuk taban, uygulama yapılırken kullanılacak plastik şişeler yer alır. Ürünlerin daha kolay ve başarılı bir şekilde uygulanması için gerekli olan önemli faktörlerdir.

En Önemli ve Tercih Edilen Ürünlerimiz

Oldukça geniş ürün yelpazemiz içinde özellikle öne çıkan ve çok fazla tercih edilen ürünlerimiz vardır.

Bu ürünler;

  • P3- Euro Cut Compound-Taze Boya Pastası
  • P7- Fast Wax-Korumalı Carnauba Cila
  • M03-Rejuvenator-Hare Giderici, Tek Adım Özel Cila
  • M02-Buff Lite II- İnce Pasta
  • M01-Tru Grit Premium-Kalın Pasta

Araç bakım ürünleri ile sizler de araçlarınızın bakımını güvenle yapabilir ve bu ürünler sayesinde her zaman iyi görünmesini sağlayabilirsiniz. Malco gibi önemli markalar ve daha fazlası için sayfamızda gezinebilir ve bu ürünleri inceleyebilirsiniz.